logo_szpital.png

Miejski Szpital Zespolony
w Olsztynie
im. Mikołaja Kopernika 

certyfikat_logo_2015.gif

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie
Jesteś tutaj / Strona Główna / Nagrody

Nagrody

1 miejsce w Polsce w rankingu

1 miejsce w Polsce w rankingu "Rzeczpospolitej" dla Szpitala Miejskiego!

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie zajął 1 miejsce w Polsce w rankingu Szpitali Rzeczpospolitej "Bezpieczny Szpital" w kategorii jakości opieki medycznej. Szpital Miejski jest również najlepszym szpitalem w województwie Warmińsko – Mazurskim, a ponownie 7. w Polsce w kategorii szpitali zabiegowych, wielospecjalistycznych i onkologicznych. "Jestem dumna z naszych wyników w tym prestiżowym konkursie, który dowodzi wysokich standardów opieki medycznej zapewnianych w Miejskim Szpitalu......
2015-12-17

Tytuł Pracodawca Przyjazny Szkole Policealnej

"Pracodawca Przyjazny Szkole Policealnej im. Zbigniewa Religii w Olsztynie" - taki tytuł 26 czerwca 2015 r. otrzymał Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie. Przewodnicząca Kapituły Konkursu Dyrektor Szkoły Jolanta Kłoczewska, podkreśla, że wzorowa współpraca pomiędzy placówkami trwa od 65 lat. Obecnie od 30 do 60 uczniów odbywa w szpitalu praktyki.

Szpital Miejski w medycznej czołówce Polski!

 Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie zajął 1. miejsce w województwie Warmińsko – Mazurskim, 7. w Polsce w rankingu szpitali Rzeczpospolitej "Bezpieczny Szpital" w kategorii szpitali zabiegowych, wielospecjalistycznych i onkologicznych oraz 4. pod względem jakości opieki medycznej. Ranking „Bezpieczny Szpital” przygotowuje Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia wraz z dziennikiem "Rzeczpospolita". Organizatorem rankingu jest wydawnictwo Blue Media, partner prasowy Rzeczpospolitej.  Miejsce w zestawieniu nazywanym „Złotą setką szpitali” to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w kraju. Dyplomy potwierdzające sukces placówki odebrała dyrektor Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie 30 października 2014 r. w Warszawie.

Statuetka dla Dyrektor Joanny Szymankiewicz – Czużdaniuk – Szefa Obrony Cywilnej w Szpitalu

Wyróżnienie za wzorową realizację zadań obrony cywilnej oraz współdziałanie ze służbami kryzysowymi prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz 4 marca 2013 r.  przyznał Joannie Szymankiewicz – Czużdaniuk.

Gazele Biznesu

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie znalazł się w gronie wyróżnionych przez Dziennik "Puls Biznesu" najdynamiczniej rozwijających się firm i otrzymał tytuł Gazeli Biznesu 2012 r.

Ogólnopolski Ranking Szpitali "Bezpieczny Szpital 2012"

Szpital Miejski zajął 13 miejsce w rankingu Rzeczpospolitej i Centrum Monitorowania Jakości "Bezpieczny szpital 2012". W edycji konkursu udział wzięły 254 placówki medyczne z całego kraju. Szpital może zdobyć maksymalnie 1000 punktów. Aby dostać się do złotej setki, trzeba było zdobyć więcej punktów niż w latach ubiegłych.Wynik Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie 845,36 pkt. pokazuje, że placówka zrobiła kolejny krok w stronę ideału, czyli zapewnienia pacjentom maksimum bezpieczeństwa.

Lider Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia

Joanna Szymankiewicz–Czużdaniuk została Liderem Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia. Dyrektor Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie17.05. 2011 r. w Warszawie otrzymała prestiżową nagrodę w dziedzinie skutecznego zarządzania placówką ochrony zdrowia.

Perły medycyny

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie kilkakrotnie zajął 1 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Medycznym Perły Medycyny w kategorii "Szpitale Wielospecjalistyczne poniżej 400 łóżek".

Sukces Roku 2009 w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny

W X jubileuszowej edycji konkursu Sukces Roku w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny wyróżnienie zdobyła Joanny Szymankiewicz-Czużdaniuk, dyrektor Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie.

Szpital Przyjazny Dziecku

Miejski Szpital Zespolony po reocenie wypełnia "10 kroków do udanego karmienia piersią" i został ponownie uznany przez UNICEF Polska -  "Szpitalem Przyjaznym Dziecku". Olsztyn 08.09.2009r. Tytuł "Szpital przyjazny dziecku" (Baby Friendly Hospital Initiative) przyznany przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) i Fundusz Narodów Zjednoczonych Pomocy Dzieciom (UNICEF) po raz pierwszy przyznano Szpitalowi Miejskiemu w Olsztynie w 1996r.

Najlepsi z Najlepszych

Nagrodę Marszałka województwa warmińsko-mazurskiego "Najlepsi z najlepszych" wręczono dyrektor Joannie Szymankiewicz-Czużdaniuk 16 lutego 2007 r.

Menedżer Warmii i Mazur 2006

Wyróżnienie dyrektor Joanny Szymankiewicz - Czużdaniuk w konkursie Gazety Olsztyńskiej „Menedżer Warmii i Mazur 2006” wręczone przez marszałka województwa 16 kwietnia 2007 r.

Polska Nagroda Jakości

Laureat XII Edycji Polskiej Nagrody Jakości w kategorii organizacje publiczne - służba zdrowia - listopad 2006r.


 
logo1bip.png logo2nfz.png logo3olsztyn.png

 

© 2012 - 2017 szpital.olsztyn.pl wszelkie prawa zastrzeżone, realizacja SeoSoftware CMS