logo_szpital.png

Miejski Szpital Zespolony
w Olsztynie
im. Mikołaja Kopernika 

certyfikat_logo_2015.gif

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie


2 statuetki dla Szpitala Miejskiego!


7 listopada 2013 r. już po raz XIII podczas Gali na olsztyńskim zamku wręczono Warmińsko-Mazurskie Nagrody Jakości. Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie uhonorowano statuetką Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości za Doskonałość Zarządzania oraz statuetką za Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur: radykalną nefrektomię laparoskopową w leczeniu guzów nerki. "Bardzo się cieszę, że otrzymaliśmy dwie statuetki" – powiedziała podczas gali dyrektor Szpitala Joanna Szymankiewicz – Czużdaniuk. "Szpital jest właśnie tą organizacją, która wdrożyła u siebie filozofię zarządzania przez jakość a także promuje projakościowy styl zarządzania. Wręczona nagroda jest najbliższa memu sercu bo jest warmińsko – mazurska, czyli nasza" – dodała dyrektor.

Przyznawane nagrody to największe wyróżnienia, jakie samorząd województwa przyznaje firmom i instytucjom za doskonałe zarządzanie oraz wysokiej jakości produkty i usługi, które wyróżniają się w regionie. Dla nagrodzonych jest to wyraz uznania i prestiżu, a dla petentów dyplom i statuetka są gwarancją, że zostaną obsłużeni na najwyższym poziomie.

Przy wyborze Najlepszego Produkt i Usługi Warmii i Mazur jurorzy oceniali jakość, pozycję marki na rynku, jej innowacyjność. Głos doradczy w konkursie mieli mieszkańcy miasta, którzy również mogli głosować na wybrany przez siebie produkt i usługę. Najlepszą usługą medyczną okazała się radykalna nefrektomia laparoskopowa w leczeniu guzów nerki, stosowana z powodzeniem przez dr n. med. Zbigniewa Purpurowicza i cały zespół medyczny Oddziału Urologii Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie.


 
logo1bip.png logo2nfz.png logo3olsztyn.png

 

© 2012 - 2018 szpital.olsztyn.pl wszelkie prawa zastrzeżone, realizacja SeoSoftware CMS