logo_szpital.png

Miejski Szpital Zespolony
w Olsztynie
im. Mikołaja Kopernika 

certyfikat_logo_2015.gif

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie


Miejski Szpital Zespolony z tytułem "Wzorowa Firma"


17 marca 2016 roku rozstrzygnięty został prestiżowy Konkurs "Wzorowa Firma" Województwa Warmińsko - Mazurskiego. Pragniemy poinformować, że podczas uroczystej Gali Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie uhonorowany został tytułem "Najlepszy Szpital Warmii i Mazur".

Kapituła Konkursu wybór naszej placówki uzasadniała: " Miejski Szpital Zespolony im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie to jedna  z najdynamiczniej rozwijających się placówek ochrony zdrowia w Polsce. W ostatnim czasie przeprowadzono tam szereg pionierskich i unikatowych w skali światowej operacji m.in. usunięcia w całości mnogich kamieni pęcherzowych bez ich rozbijania przez zaledwie jeden port, wszczepienia obustronnie implantów skroniowo-żuchwowych z rekonstrukcją kości twarzy czy lobektomia VATS czyli wycięcie płata płuca przez otwór wielkości dziurki od klucza. Z myślą o komforcie pobytu pacjentów przeprowadzono duże inwestycje m.in. przebudowano placówkę przy al. Wojska Polskiego 30, zmodernizowano Izbę Przyjęć i wprowadzono w XXI wiek Oddział Położniczy i Noworodków. Wysokiej klasy lekarze specjaliści i nowoczesna infrastruktura to bez wątpienia atuty Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie - Wzorowej Placówki Ochrony Zdrowia na Warmii i Mazurach."

W gronie nagrodzonych znalazło się 12 najlepszych przedsiębiorstw z pośród ponad tysiąca funkcjonujących w regionie.
Honorowym patronem konkurs objął: Wojewoda Warmińsko – Mazurski Artur Chojecki, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin, Przewodniczący Konwentu Powiatów Warmii i Mazur Starosta Giżycki Wacław Stażewicz.

Data publikacji: 2016-03-18

 
logo1bip.png logo2nfz.png logo3olsztyn.png

 

© 2012 - 2018 szpital.olsztyn.pl wszelkie prawa zastrzeżone, realizacja SeoSoftware CMS