logo_szpital.png

Miejski Szpital Zespolony
w Olsztynie
im. Mikołaja Kopernika 

certyfikat_logo_2015.gif

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie


Uroczyste pożegnanie


1 grudnia 2017 r. podczas odprawy ordynatorskiej dyrekcja Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie uroczyście pożegnała przechodzące na emeryturę Panie: Elżbietę Cygańską - Przełożoną Pielęgniarek i Położnych oraz Alicję Kwaśniewską Pielęgniarkę Oddziałową Chirurgii Ogólnej, Małoinwazyjnej i Wieku Podeszłego. „Rozwój naszego szpitala nie mógłby się obyć bez ludzi pełnych zaangażowania, talentu, wiedz i pasji” - mówiła Dyrektor Joanna Szymankiewicz – Czużdaniuk. 
Elżbieta Cygańska w Szpitalu Miejskim pracowała od 1 września 1976 r na Izbie Przyjęć. Od 22 listopada 1976 r. pełniła obowiązki pielęgniarki oddziałowej Izby Przyjęć a po konkursie 1 kwietnia została Pielęgniarką Oddziałową Izby Przyjęć. 1 kwietnia 1986 r. objęła funkcję Przełożonej Pielęgniarek i Położnych, którą pełniła do tej pory. „Miałam szczęście pracować i otaczać się dobrymi ludźmi, na których zawsze mogłam liczyć” - mówi Elżbieta Cygańska. „Za te wszystkie lata chciałam serdecznie wszystkim podziękować, za to że mogłam na Was liczyć, że mnie wspieraliście”.
Alicja Kwaśniewska pracę pielęgniarki zaczęła 1 sierpnia 1977 r. w Szpitalu Zakaźnym w Barczewie na Oddziale Dermatologii. 15 stycznie została Pielęgniarką Oddziałową Chirurgii Ogólnej i funkcję tę pełniła do tej pory. „Za dobre chwilę dziękuję, za złe przepraszam” - mówiła Alicja Kwaśniewska.
Obu Paniom Dyrekcja wraz z pracownikami Miejskiego Szpitala Zespolonego składa serdeczne podziękowanie za długoletnią pracę oraz życzy zdrowia oraz wszelkiej pomyślności na dalszej drodze życia. 
Data publikacji: 2017-12-01

 
logo1bip.png logo2nfz.png logo3olsztyn.png

 

© 2012 - 2018 szpital.olsztyn.pl wszelkie prawa zastrzeżone, realizacja SeoSoftware CMS