logo_szpital.png

Miejski Szpital Zespolony
w Olsztynie
im. Mikołaja Kopernika 

certyfikat_logo_2015.gif

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie


Laur Najlepszy z Najlepszych


5 kwietnia 2018 r. w Filharmonii Warmińsko - Mazurskiej odbyła się XV Gala Laur Najlepszym z Najlepszych zorganizowana przez Warmińsko - Mazurski Urząd Marszałkowski. W kategorii "Zdrowie" laur otrzymał zespół pod kierunkiem prof. dr hab. n. med. Marcina Jóźwika specjalizujący się w zakresie uroginekologii: lek. Maciej Żukowski, lek. Natalia Góralska-Różeńska, lek. Krzysztof Jabłoński, lek. Bogdan Krasucki. Lekarze zostali docenieni za innowacyjny zabieg usunięcia bez otwierania jamy brzusznej ciała obcego z pęcherza moczowego. Laur "Najlepszym z Najlepszych" otrzymały osoby, instytucje lub firmy z Warmii i Mazur, które w 2017 roku wyróżniły się na forum krajowym lub międzynarodowym, osiągnęły sukces i zostały docenione przez niezależne gremia lub przyczyniły się do promocji regionu w kraju i na świecie. "Poradnictwo w dziedzinie uroginekologii i onkologii ginekologicznej rozpoczęliśmy w Szpitalu Miejskim w Olsztynie przed około rokiem. Przez ten czas zoperowaliśmy skutecznie kilkadziesiąt Pacjentek, wiele z nich szybko powróciło do zdrowia i prowadzi już zwykłe życie - bez choroby.

Bardzo mnie cieszy, że w tak krótkim czasie Klinika Ginekologii i Położnictwa MSZ w Olsztynie stała się rozpoznawalnym ośrodkiem leczenia nietrzymania moczu, obniżenia narządów miednicy mniejszej i leczenia nowotworów kobiet.
To wyróżnienie, "Laur Najlepszym z Najlepszych" jest efektem zaangażowania wielu osób, lekarzy i pielęgniarek - pracujemy przecież w zespole - a także wsparcia ze strony Dyrekcji Szpitala. Bardzo się cieszymy, że dziś nasze wysiłki znalazły zrozumienie i uznanie u Władz Województwa. A jeśli mówimy o sukcesie, to jest to przede wszystkim sukces Kobiet mieszkających na Warmii i Mazurach" - podsumowuje prof. Marcin Jóźwik.

Serdecznie gratulujemy!

 

Data publikacji: 2018-04-06

 
logo1bip.png logo2nfz.png logo3olsztyn.png

 

© 2012 - 2018 szpital.olsztyn.pl wszelkie prawa zastrzeżone, realizacja SeoSoftware CMS