logo_szpital.png

Miejski Szpital Zespolony
w Olsztynie
im. Mikołaja Kopernika 

certyfikat_logo_2015.gif

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie


Dodatkowe usługi dietetyczne dla pacjentek


Już od początku maja 2018 r. pacjentki, zarówno przed porodem jak i po po porodzie w Szpitalu Miejskim w Olsztynie mają zapewnione konsultacje dotyczące żywienia ich i ich pociech prowadzone przez dietetyk. Prawidłowa dieta kobiety zarówno przed, jak i w czasie ciąży, ma bardzo duże znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka. 
Porad udzielają: mgr inż. Anna Szymska, technolog żywności, dietetyk - absolwentka studiów na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, o specjalizacji Żywienie Człowieka oraz podyplomowych studiów w OSW- Dietetyka a także Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej oraz mgr Katarzyna Paszkowska, dietetyk kliniczny - absolwentka studiów licencjackich na kierunku dietetyka na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz studiów magisterskich na kierunku dietetyka kliniczna na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Każda pacjentka opuszczając szpital, otrzymuje ,,informator dietetyczny", zawierający porady i wskazówki dotyczące właściwego żywienia jej i jej pociechy. W razie pytań i wątpliwości zawsze może skorzystać z telefonicznej bądź mailowej konsultacji z dietetykiem.

HARMONOGRAM PORAD DIETETYCZNYCH DLA KOBIET PRZED I PO PORODZIE PRZEBYWAJĄCYCH W KLINICE GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA MIEJSKIEGO SZPITALA ZESPOLONEGO W OLSZTYNIE  DOSTĘPNY W DYŻURKACH PIELĘGNIAREK

Data publikacji: 2018-05-11

 
logo1bip.png logo2nfz.png logo3olsztyn.png

 

© 2012 - 2019 szpital.olsztyn.pl wszelkie prawa zastrzeżone, realizacja SeoSoftware CMS