logo_szpital.png

Miejski Szpital Zespolony
w Olsztynie
im. Mikołaja Kopernika 

certyfikat_logo_2015.gif

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie


Certyfikowany Doradca Laktacyjny


Miło nam poinformować, że pani mgr Iwona Kwiatkowska uzyskała tytuł Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego (CDL) - III poziom wiedzy o laktacji. Certyfikat uzyskują osoby, które w ramach kształcenia podyplomowego odbyły kurs medyczny "Problemy w laktacji", zaliczyły praktykę nadzorowaną i indywidualną, zdały egzamin teoretyczny i praktyczny przed egzaminatorami CnoL. Są dobrze przygotowane, aby uczyć matki prawidłowego postępowania w laktacji, udzielać im pomocy i wsparcia w okresie okołoporodowym i w czasie karmienia piersią, nawet w najtrudniejszych problemach, stosownie do swoich kwalifikacji zawodowych. Nadając tytuł Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego potwierdza się, że według oceny położna, lekarz, pielęgniarka nabyli odpowiednią wiedzę (III poziom wiedzy o laktacji) i umiejętności, aby profesjonalnie i odpowiedzialnie prowadzić specjalistyczne poradnictwo laktacyjne. Serdecznie gratulujemy.
A już jutro 25 maja pani Iwona Kwiatkowska będzie udzielała porad laktacyjnych w siedzibie NFZ w Olsztynie przy ul. Żołnierskiej 16 w godz. 11 - 13.
Z kolei w najbliższy poniedziałek nasz doradca laktacyjny poprowadzi wykład o mleku matki o godz. 12 w sali im. J. Janowicza w Miejskim Szpitalu Zespolonym. Zapraszamy.
Data publikacji: 2018-05-24

 
logo1bip.png logo2nfz.png logo3olsztyn.png

 

© 2012 - 2018 szpital.olsztyn.pl wszelkie prawa zastrzeżone, realizacja SeoSoftware CMS