logo_szpital.png

Miejski Szpital Zespolony
w Olsztynie
im. Mikołaja Kopernika 

certyfikat_logo_2015.gif

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie


4. Warmińsko - Mazurskie Interdyscyplinarne Spotkania z Dermatologią


20 września o godz. 16:30 w Centrum Konferencyjno - Szkoleniowym Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie uroczyście rozpoczęła się 3 - dniowa konferencja pt. ,, 4. Warmińsko - Mazurskie Interdyscyplinarne Spotkania z Dermatologią" zorganizowana przez Katedrę i Klinikę Dermatologii Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunologii Klinicznej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie. 
Konferencja jest wydarzeniem wyjątkowym przede wszystkim z uwagi na praktyczną formułę oraz na bogaty i ciekawy merytorycznie program, któremu przewodniczy Komitet Naukowy złożony z czołowych polskich specjalistów i autorytetów. Proponowana tematyka to doskonała okazja do dialogu przedstawicieli w dziedzinie dermatologii i lekarzy chorób zakaźnych, alergologami, patomorfologami, reumatologami, biologami, chirurgami ogólnymi, chirurgami naczyniowymi, mikrobiologami, rehabilitantami i seksuologami. Specjaliści interesują się m.in. aktualnymi problemami z zakresu dermatologii w chorobach autoimmunologicznych oraz w związku ze wzrostem zachorowań na choroby przenoszone droga płciowa, a szczególnie kiłę oraz HIV. Wysoki poziom merytoryczny Konferencji gwarantują wykładowcy z wiodących ośrodków dermatologii w Polsce, a interesujący i wieloaspektowy program stwarza okazję do ożywionej dyskusji. 
Konferencja została objęta Honorowym Patronatem przez Wojewodę Warmińsko - Mazurskiego Artura Chojeckiego, Marszałka Województwa Warmińsko - Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina oraz Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza.
Data publikacji: 2018-09-21

 
logo1bip.png logo2nfz.png logo3olsztyn.png

 

© 2012 - 2018 szpital.olsztyn.pl wszelkie prawa zastrzeżone, realizacja SeoSoftware CMS