logo_szpital.png

Miejski Szpital Zespolony
w Olsztynie
im. Mikołaja Kopernika 

certyfikat_logo_2015.gif

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie


Mamy certyfikat "Produkt Warmia i Mazury"!


Z przyjemnością informujemy, że Samorząd Województwa przyznał Miejskiemu Szpitalowi Zespolonemu w Olsztynie certyfikat "Produkt Warmii i Mazur" w kategorii "usługa", za laparoskopowe operacje zmniejszania żołądka realizowane w naszym Szpitalu przez dr hab. n. med. Macieja Michalika, prof. nadzw. UWM , kierownika Kliniki Chirurgii Ogólnej i Małoinwazyjnej. "Projekt „Produkt Warmia Mazury” jest uzupełnieniem działań, podjętych przez samorząd województwa 14 lat temu, kiedy rozpoczęliśmy przyznawanie Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości. Obecnie realizowany projekt jest naturalną konsekwencją tych działań, mających na celu budowanie regionalnej tożsamości – także tej gospodarczej" - powiedział podczas konferencji wicemarszałek województwa Jarosław Marek Słoma
Celem projektu „Produkt Warmii i Mazur” jest poprawienie rozpoznawalności i atrakcyjności gospodarczej naszego regionu. Marka przyznawana jest w trzech kategoriach: produkt, usługa, wydarzenie. Ubiegać się o nią mogą osoby prywatne, firmy, placówki publiczne prowadzące działalność gospodarczą lub zawodową na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
Certyfikat odebrał Z-ca Dyrektora ds. Administracyjno- Eksploatacyjnych Jacek Zachariasz,  podczas Gali „Produkt Warmii i Mazur”, która odbyła się 25 września 2014 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie.

 
logo1bip.png logo2nfz.png logo3olsztyn.png

 

© 2012 - 2018 szpital.olsztyn.pl wszelkie prawa zastrzeżone, realizacja SeoSoftware CMS