logo_szpital.png

Miejski Szpital Zespolony
w Olsztynie
im. Mikołaja Kopernika 

certyfikat_logo_2015.gif

Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie


Akcja "POKONAJ BÓL – WYBIERZ PROFESJONALISTÓW"


Bolą Cię plecy? Chcesz poprawić sylwetkę? A może strzyka Cię w kościach? Skorzystaj z pomocy profesjonalistów. Już teraz możesz zakupić pakiet rehabilitacyjny Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie i WRCS "Aquasfera" GALERIA WARMIŃSKA.

"Oferowane pakiety rehabilitacyjne to niespotykane wcześniej połączenie profesjonalnych usług doświadczonej placówki medycznej jaką jest Szpital Miejski w Olsztynie i aktywności wspomagających efekty zabiegów realizowanych na najlepszym basenie w naszym mieście"- mówi Marek Ciesielski koordynator Działu Marketinu MSZ.

Specjalnie dla mieszkańców Warmii i Mazur przygotowano odpowiednie zestawy, w skład których wchodzą zabiegi fizjoterapeutyczne połączone z trzema 2-godzinnymi wejściami na basen. Pacjenci mają do wyboru pakiety o nazwach: senior, plecy, sylwetka. Oferowane zestawy zostały oparte na doświadczeniu profesjonalistów i składają się z nowoczesnych metod fizjoterapii.

Pierwszy przeznaczony jest dla osób starszych, poprawia ich sprawność fizyczną oraz kondycję; drugi dedykowany jest dla tych, którzy zmagają się z bólami pleców, natomiast trzeci wspomaga proces odchudzania i wpływa na poprawę sylwetki.

Połączenie kompleksowego działania leczniczego wraz z zajęciami na basenie daje najlepsze rezultaty w rehabilitacji. "Pływanie oraz aqua aerobik polecany jest wszystkim, pragnącym zadbać o swoją kondycję i figurę oraz osobom z nadwagą i otyłością, osobom narażonym na ustawiczny stres, osobom chorym na osteoporozę i artretyzm, osobom starszym, oraz osobom mającym problemy z układem kostno-stawowym" – mówi Beata Kardynał – Stawicka – menadżer sprzedaży i marketingu WRCS "Aquasfera" GALERIA WARMIŃSKA.

Dobór zabiegów odbywa się po konsultacji ze specjalistą rehabilitacji w Pracowni Fizjoterapii MSZ. Rodzaje zabiegów i parametry dobierane są indywidualnie dla każdego pacjenta, co daje gwarancję osiągnięcia długotrwałych efektów leczniczych.

Skierowania na pakiety rehabilitacyjne są do nabycia w Pracowni Fizjoterapii Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie przy ul. Niepodległości 44 od poniedziałku do piątku w godz. 7:00- 14:00

Pakiety rehabilitacyjne przygotowane są w formie estetycznych voucherów i z pewnością mogą idealnym prezentem dla bliskiej osoby.

Data publikacji: 2016-04-08

 
logo1bip.png logo2nfz.png logo3olsztyn.png

 

© 2012 - 2018 szpital.olsztyn.pl wszelkie prawa zastrzeżone, realizacja SeoSoftware CMS